Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам facebook профил

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од asus, 29 Ноември 2015.

 1. asus

  asus Член

  Зачленет:
  22 Октомври 2013
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  20
  Ми треба еден Facebook профил да купам да е постар од 2 месеци и да е користен од Македонско IP и не ми треба со мн пријатели колку помалце подобро само битно е да е бил активен последниот месец два ако има некој за продавање нека ме контактира ако заврши работа ке правиме бизнис и понатаму :)
   
  На bazhee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  31
  Имам повеќе вакви, контактирај ме :)
   

Сподели: