Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Купувам 20fb профили

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од freetime, 16 Октомври 2014.

 1. freetime

  freetime Активен член

  Зачленет:
  11 Март 2013
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  43
  Да бидат верифицирани од е-маил и мобилен, да немаат никаков блок за лајкање, коментирање итн.
  Кој колку има нека понуди во инбокс, исто и за цена ќе се договориме во пп.
   

Сподели: