Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Коментари на веб страна

Дискусија во форумот 'ИБиз WebStart дискусија' започната од Dimemk, 3 Септември 2013.

 1. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  На мојата страна користам додаток од Facebook за коментари кој се поврзва со апликација која се прави во девелоперс страната на фб. LINK
  Е сега имам проблем тоа што кога некој комеентира на некој пост кој е шеруван на фан пејџ, истиот коментар не се појавува кога го отвориш постот во делот коментари полето долу, а на фан пејџот го има. Дали имате некое решение за ова.

  * Забележав дека на некои фан пејџови каде се постовите постои коментарот, а на некои т.е повеќето го нема.
   

Сподели: