Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Која музика ја слушате во моментов? :)

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од aleksandar4o, 24 Август 2012.

 1. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар


  Те од петокот :D
   
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Имам направено листа каде ќе одам низ Македонијава. Да се опремам и ќе правам еден tour :). Ко ќе дојдам Штип ќе дојдам кај тебе сакал ти или не :p
   
 3. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Ти должам многу, у секое време си добродојден :p
  ПС Гледај да е петок, да видиш каков гра прае баба :p
   
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Хахахахахаха ... нем ... ке го загадете Штип... Хехеххе
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Со оглед на тоа што и двајцата слушаме исти жанр на музика има да го правиме големото :)
   
 6. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Оф оф оф :D Ајде навали :D
   
 7. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Снема ве бе нешто :D Зашто увек курцу свирам... зашто увек курцу свирам :D
   
 8. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
 9. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer

Сподели: