Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Која музика ја слушате во моментов? :)

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од aleksandar4o, 24 Август 2012.

 1. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Еве да почнам прв :)
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Подобро во насловот нека стои песна, наместо музика.

  On toppic
  Ја слушам „Broken Road“, пред сааат време ја слушнав на „Yes Dear“ и неможам да ја извадам од глава.
   
 3. CofD

  CofD Активен член

  Зачленет:
  5 Декември 2011
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  28
 4. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
 5. Milton

  Milton Истакнат член

  Зачленет:
  17 Ноември 2011
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  133
  мене ова ми е пуштено денес, до даска!
  јбг. напорен беше денов :)

   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  Никој нема со мој стил :(
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 7. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
 8. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Се отепав од слушање на овие деновиве:
   
 9. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Го гледаше Project X? :p
   
 10. viksamkd

  viksamkd Истакнат член

  Зачленет:
  6 Ноември 2011
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  40
 11. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Аха. Али филмот не ми остави впечаток. Само музиката. :)
   
 12. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Аххх ти не си party тип :D
   
 13. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Сум, али едноставно НЕ е ПРЕјак. Онака обично одличен. Не е генијален.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 14. NickFury

  NickFury Нов член

  Зачленет:
  3 Декември 2011
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  4
  Исто! :) ме нервираат што го прават кизнај кој филм, не викам дека е лош ,напротив добар е али не е до толку колку сите што му се восхитуваат :D
   
 15. NickFury

  NickFury Нов член

  Зачленет:
  3 Декември 2011
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  4
  Инаку ако има некој што слуша вакво нешто да го поздравам :D
  без добри слушалки или добри звучници боље не ни ги пуштајте :D
   
  На dreamer и POWER им се допаѓа ова.
 16. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
 17. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
 18. kiko

  kiko Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  278
  Допаѓања:
  106
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 20. Dimemk

  Dimemk Активен член

  Зачленет:
  9 Април 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  39
  Професија:
  Бизнис-Информатичар
  ^Енџелс :D Дој у штип и ќе одеме у енџелс не преку зипи шеар да ми слушаш :D
   

Сподели: