Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Која книга ви има оставено впечаток и ве променила?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 29 Август 2019.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Дали има книга која сте ја прочитале и ви оставила одличен впечаток и ве променила вас?
  Имате некоја книга да споделите/предложите, не мора да биде поврзана со маркетинг :)
   
 2. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Rich dad poor dad
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: