Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Кој ви е омилен филм?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од talevskiboss, 9 Септември 2012.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Мене ми е омилен Harry Potter без разлика кој дел и Lord of The Rings. :)
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Последниот што го гледав.. :D Секој пат така ми испаѓа..
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Уф тешко да изберам најдобар филм. Прв што ми падна на ум е „Падот на црниот сокол“. Во глобала најмногу ми се допаѓаат воени филмови.
   
 4. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Мене пак авантурите ми се омилени:D
   
 5. viksamkd

  viksamkd Истакнат член

  Зачленет:
  6 Ноември 2011
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  40
  Hangover и Dumb and Dumber се најболје филмови..
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 6. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  B13(District 13) најакиот филм досега.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.
 7. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  На Dumb and Dumber имам плачено од смеење. :thumbsup:
   
 8. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  Fight Club, V for Vendetta - овие ми sе омилени, инаку во последнава година немам гледано добар филм.
   
 9. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Dumb and Dumber каква флизура имаше Џим Кери, кај што било скршено тенџерето, там повеќе искастрена косата :D AHhaha :p

  Иначе мене ми е омилен The Fantom, што го носат во сред нигде у шума да тренира...
   
 10. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Lord of the Rings. Нај јак филм. :)
  А листата е долга. The Intouchables е исто така јак. На врвот на листата освен LOTR другите не се од Холивуд.
   
  На talevskiboss му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: