Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Кои се вашите планови за во 2014?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 3 Јануари 2014.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Февруари месец организираме мал собир да знаете тоа со сигурност. Собирот ќе биде во Скопје.

  Друго, тие што планираат нешто да прават и сакаат соработка ќе ги замолам да ме контактираат. Воедно сакам да инвестирам во некои ваши идеи.

  И здравје после собирот уште еден модератор да ставиме на форумов.
   
  На CofD и kon им се допаѓа ова.
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Повеќе учење и терање на факултетов, пари да се направат повеќе, да се научат нови работи, да тргне на арно работава со се што ќе работам и што добро дал господ. :D
  Иначе планирам собиранка наредниве 2 дена во Скопје(среда - четврток), несакав порано да најавам пошто ако се решиме за одење ќе биде јас можам - јас неможам, така да кој може нека дојде. Ете најавувам пак однапред ама ќе направам тема ако е за сигурно. Бар на едно кафе или сок, немора повеќе, да се видиме во Скопјево(ко воли нек изволи). :D
   
  На asus му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NoGood

  NoGood Нов член

  Зачленет:
  6 Мај 2014
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  1
  подобрување на успехот во школо (и така бидна еве уште малце и готово) и да заработам некој денар (е ова е во тек уште се учат работи за ова али ке биде се)
   

Сподели: