Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Ќе дочекаме и ние вакво нешто?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од LaFea, 2 Декември 2013.

 1. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Кај нив се очекува во 2015, кај нас можеби во 3015 :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  ке биде и кај нас, сеа прво Скопје 2014 па на ред е ова...:eek:
   
  На kon, LaFea и stefan_v им се допаѓа ова.
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  А може и ќе биде некогаш во Македонија. :)
   
  На LaFea му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  мислам дека нема да им дозволат, ептен е екстремно за американци
  [​IMG]
   
 5. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37

  ако биде некогаш кај нас дефинитивно ќе го има ова хоби :)
   
 6. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Чек бе ние уште пејпал неаме ... :D
   

Сподели: