Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Каса исплати

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Bontino, 26 Март 2015.

 1. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Може некој да ми помогни како да го пополнам документов, поточно ме интересира што треба да пишува во полето :На сметка:
  [​IMG]
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  малце да побаравте на Google или научени се на готово???

  [​IMG]

  [​IMG]

  вметни името на тој што прима
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: