Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Како до повеќе лајкови на фејсбук страна?

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од zoki-poki, 12 Ноември 2016.

 1. zoki-poki

  zoki-poki Нов член

  Зачленет:
  11 Ноември 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво

  Релативно сум нов на форумов и од вчера па наваму разгледувам низ него.
  Вака сега ... имам фан страна на фејсбук со околу 1700-1800 фанови но ми требаат уште , т.е. сакам уште... Креирана ми е 2010 и од тогаш наваму сум ја баталил .

  Некој да ми помогне некако со некоја идеја или ако има негова фан страна па да ми излезе во пресрет ?

  Секој одговор е добредојден :):):)
   

Сподели: