Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Како до FACEBOOK likes за fiverr?

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од _KIKO_, 15 Август 2012.

 1. _KIKO_

  _KIKO_ Нов член

  Зачленет:
  15 Август 2012
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
 2. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Па едноставно, се регистрираш на сајтот, собираш поени и после тие поени ги користеш за себе, т.е. ти даваш поени они да ти лајкнуват. Тоа е тоа.
   
 3. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Само YouLikeHits сега нема за FaceBook. Пробај со другите :)
   

Сподели: