Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Како да пронајдам trending keygens, cracks, hacks, cheats?

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг дискусија' започната од FiliP.D, 17 Јуни 2014.

 1. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Здраво на сите.:)
  Имам едно прашање до вас.. Дали некој знај како/каде можам да пронајдам трендинг кракс, кејгени, хакови и читови?
  Најчесто работи кој се барани за програми? :)
   
 2. conArtist

  conArtist Член

  Зачленет:
  1 Февруари 2014
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  37
  Трендинг кракс, кејгени, хакови и читови не се наоѓаат. Прво се наоѓа трендинг игра, па за неа правиш хак/чит. Едноставно бараш на Google игри кои се излезени оваа година, и за истите правиш крак/чит/шит.
   
 3. FiliP.D

  FiliP.D Активен член

  Зачленет:
  24 Септември 2012
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  79
  Хмм, а ако не барам трендинг крак за игра? Туку за некоја програма која не е фрее..
   
 4. conArtist

  conArtist Член

  Зачленет:
  1 Февруари 2014
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  37
  Ќе бараш страни (официјални) за download на програми. Таму најчесто има категории за најпопуларни програми т.е програми кои се најмногу симнувани во текот на една недела/месец и сл. Таму ќе бараш.
  И самиот може да претпоставиш кои се трендинг програми, кои програми се користат најчесто. Еве на пр. почни од анти-вируси.
   
  На FiliP.D му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: