Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Каде на 1ви Мај?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Аце, 29 Април 2013.

?

Каде на 1ви Мај?

Poll closed 6 Мај 2013.
 1. Дома...

  3 глас(а)
  23.1%
 2. Во природа...

  9 глас(а)
  69.2%
 3. На друго место...(ќе наведам во пост)

  1 глас(а)
  7.7%
 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  И каде на 1ви Мај?
   
 2. Колман

  Колман Активен член

  Зачленет:
  5 Мај 2012
  Мислења:
  182
  Допаѓања:
  100
  Ако е убо времето Градиште најверојатно, планирам да ја отворам сезонава со капење :D
  Ако не, идеме на село
   
  На Goran21 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Goran21

  Goran21 Нов член

  Зачленет:
  29 Април 2013
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Градиште закон штета шо ке го напраат тапа оваа година
   
 4. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Заборавив да пишам.. Али бев во Орашец, Кумановско... Имаше кумановки ама ТАПА... Не ги бива... Сите викаат кумановки вака,така... не е тоа тоа..
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Ќе го оставам ова да ти го прочита Томче мухахахаха.
   
 6. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  во грчка - на наше море!!!
   
  На Bubo и Аце им се допаѓа ова.
 7. томче

  томче дизајнерче

  Зачленет:
  8 Септември 2011
  Мислења:
  391
  Допаѓања:
  22
  Професија:
  ништо
  така си е друже, не ни ги бива кумановките, премного уфилмани, малку по малку почнуваат како скопските шмизли да биваат

  иначе јас на викендица во пелинце (т.е. после пелинце скоро на границата е) само штета што 2ри го работев и не можев повеќе да си уживам во природата
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 8. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Закаснето но, место дома малку во природа за први со друштво(требаше дома али не испадна така).
   
 9. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  Па вие ги дигнавте толку... мислат дека се од богзнае каде... А не од Куманово :D
  Гледам не се ни Афтоќефалне више :D
   
  На томче му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: