Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Јутуб “партнерства“

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од POWER, 13 Август 2012.

 1. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Здраво, јас и дарко(кон) отворивме една група за јутуб “партнерства“, бидејки нас нејќеа да не пуштат кај оние со александарчо и тие таму кој се.. :D
  Ако сака некој да се приклуче слободно нека пише приватна порака.
  Од старт треба да имате 10 акаунти, и дневно по 1-2 да додавате!
  Исто така, сите акаунти се на вебсајт, целосно среден од моја страна, така да нигде неможат да се изгубат или слично, а и има доста функции на него, и дарко нека ви каже..

  Има место за 3ца
  0/3
   
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Јеп... супер е изработен сајтот... кажете му само по ПП на power акаунт информации што сакате... user и pw и можете веднаш да почнете... Секој акаунт прво се разгледува дали работи, па послем е индексиран на страната :D
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Оооокеј, и јас сум за. Ќе ви помогнам, секако ќе си помогнам и на самиот себе. :)
   
 4. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Јеј ! :D Нема да се покаеш... како за услугите, така и од сајтот... браво за power ...
   
  На POWER му/ѝ се допаѓа ова.
 5. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  1/3 сега за сега
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  доаѓам и јас ако има место за два дена имам петнаесеттина акаунти... моментално сум без интернет дома.
   
 7. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Сакам коментар од тебе и од стефан, како ви се допаѓа сајтот :)
   
 8. sash

  sash Член

  Зачленет:
  29 Јануари 2012
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  28
  ok, прво фала за приемот, ке има добра соработка:) сајтот е Одличен, едноставно функционален.
   
  На kon му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: