Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Извинување

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 10 Декември 2013.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Им се извинувам на сите кои сум ги навредил или сум бил груб во разговор, на овој или оној начин.

  Денес добив поплака од Админот, па еве да се извинам, не било намерно.!!!!
   
 2. default

  default Истакнат член

  Зачленет:
  14 Јуни 2012
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  130
  Нема проблем :)
   
 3. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Тоа ми се свиѓа, не сакам да стане форумов како некој други форуми каде се исмеваат сите оние кој знаат помалце (почетници). Така не се стигнува никаде...Бтв мене ништо не ми згрешил типов :D
   

Сподели: