Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Интересен web сајт :)

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Bubo, 25 Ноември 2013.

 1. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Ова уствари има многу добра цел :)
   
  На stefan_v и dorco им се допаѓа ова.
 2. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  за сите луге што го дудлаат со responsive design муабети
  WIN :)
   
 3. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Тоа е тоа ... досадно му било па се глупирал :)
   
 4. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  барем да ставел адсенсе :eek:
   
  На Ilishev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bubo

  Bubo Активен член

  Зачленет:
  16 Јули 2012
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  95
  Професија:
  Програмер и веб кодер
  Не сака тој пари од тој сајт. Само сака да укаже што е вебсајт и како треба да изгледа :)
   
 6. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  жити се? ја па мислев обратно...
   
 7. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Соу факинг ретрадирано :D
   

Сподели: