Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Innovationproductdesign - innovationproductdesign.com

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од dreamer, 29 Септември 2015.

 1. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Код:
  htp://Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Ова е мојот најнов проект, мислења предлози? Сајтот е за најнови иновации, дизајни, ќе правам туторијали и слично. Сеуште немам изработено лого и слични детали. Домеинот ми е стар 6-7 месеци но сајтот ми е активен околу 10 дена за што имам приближно 2500 прегледи.

  Околу домениов, дали е во ред со волку долг домеин, планирам поголемиот дел од трафикот да ми доаѓа од социјалните мрежи. Чекам ваши мислења.
   
 2. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Боите не ти се совпаѓат во Хеадер (Сино + Црвено), копчињата исто така (црно + црено) и тоа црвените букви Read More и таговите. Позадината ти е премногу светла за да ја користеш потемната пепељава боја на пост боксот ... Не ти се совпаѓат боите една со друга. Кога користеш светли бои мора се да е до детал посветло и обратно. Барем подобро изгледа али сепак тоа е мој предлог и вкус.
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: