Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Иде ли некој на AllWeb.mk ?

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од Goranski, 13 Ноември 2013.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Иде ли некој на AllWeb.mk ?
   
 2. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Бесплатна презентација ќе биде или? Дека гледам нешто регистрација 100 евра, за студенти 2 илјади ден...?
   
 3. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  ништо не е бесплатно...
   
 4. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Зафатен сум утре со обврски инаку би идел...
   
 5. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  ако некој идеше, можевме да се видиме...
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Да ти дадеме флаерчиња да разделиш таму на присутните :)))
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  требаше да дадеш.. иначе добра конференцијата.. Имаше добри предавачи од регионов..
   

Сподели: