Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

WordPress HeatMap AdAptive Pro

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 2 Април 2014.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  [​IMG]
  HeatMap е одлична Adsense тема за Wordpress која е целосно resposnive и e погодна за вашите Adsense блогови.
  Во архивата подоле ја имате темата вклучувајќи и два додатоци така да за да инсталирате истата ќе треба тоа да го сторите преку ftp или со бришење на додатоците од архивата. Темата е тестирана и работи без проблем.

  Демо: 1, 2 и 3.
  Официјална страна:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Линк за симнување:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Goranski, Ilishev и stefan_v им се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

Сподели: