Google Adsense

daceee90

Член
Зачленет/а
4 август 2013
Мислења
21
Реакции
3
ми је појави еден проблем со адсенс, адсенс. проблемот е на сликава. Има ли некое решение?
ова ми се има појавено од почеток, а почетокот е пред 3 месеци некаде :)Погледнете го атачментот 113
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
ми је појави еден проблем со адсенс, адсенс. проблемот е на сликава. Има ли некое решение?
ова ми се има појавено од почеток, а почетокот е пред 3 месеци некаде :)Погледнете го атачментот 113

Решение, да носиш посети на сајтот, вака со Нула Заработка, ке ти го од скинат акаунтот.
 
На врв Дно