Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Голем број на wordpress теми и плагини

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 12 Декември 2017.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Имам пристап до голема база на теми и плагини, така да ако некому му е потребно нешто може на линковите подолу да разгледа и да пише во темава. Повеќето теми и плагини се ажурираат и се последна верзија на истите.

  ЛИНК ДО ТЕМИТЕ:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  ЛИНК ДО ПЛАГИНИТЕ:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Темите и плагините се ажурирани и повеќето се последна верзија на истите.
   
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Подредени се како што беа побарани. Архивите не се проверени на virustotal.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  
  https://mega.nz/#!UdsxwJDR!-0PEja4-uUX1R3GalaIVCzP5mLdL9CBpo117Js71TBw
  
  https://mega.nz/#!sZsnjSIb!YQ8V1R8zgQByqrFi9qTFx_Ci9tq8ofXFPR7u_FY29EY
  
  https://mega.nz/#!wQNj3RAJ!S8KdS_JSjqhjHlItCJwX9aAqovGKOSpSNx7nfXiMK-A
   
  На Zerosec и BEST им се допаѓа ова.
 4. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Сите се проверени, ти благодарам многу!
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Активна е сеуште темава?
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,022
  Допаѓања:
  851
  Повели, што ти треба ќе пробаме да најдеме :)
   
  На Zerosec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Овај пат ќе бидам со голема листа, се надевам нема да биде проблем :D

  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Се надевам нема да биде проблем уште еднаш :ziveli:
  --- Надополнето, 17 Март 2020, Дата на објавување: 24 Јануари 2020 ---
  BUMP ^^
   

Сподели: