Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

GoDaddy промо кодови

Дискусија во форумот 'Хостинг и домени' започната од Аце, 4 Октомври 2011.

 1. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652

  [​IMG]
   
  На MindHunter му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Тачно така.
   
 3. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Фала, ќе пробам иден пат..
  --- Надополнето, 2 Март 2014, Дата на објавување: 2 Март 2014 ---
  Да проверив сега го најдов, фала..
   
 4. Traktor4e

  Traktor4e Нов член

  Зачленет:
  27 Март 2014
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
 5. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  cjcrmn3cp - 84% Off .COM Domains + $1 Private Registration, Only $4.00

  Денеска земав .ком за цена од 3,18$, промоцијата трае до крајот на месецов.
   
  На xrt и stefan_v им се допаѓа ова.
 6. Naneski

  Naneski Нов член

  Зачленет:
  18 Април 2014
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  12
  На POWER и stefan_v им се допаѓа ова.
 7. xrt

  xrt Член

  Зачленет:
  11 Октомври 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  10
  Овој код сеуште работи :)
   
 8. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,033
  Допаѓања:
  865
  GoDaddy: $1.17 домен
  Код:
  CJC1COMUK
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Professor

  Professor VIP

  Зачленет:
  10 Февруари 2014
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  30
  cjc1comuk $0.99
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,033
  Допаѓања:
  865
  $1.67 домен
  Код:
  JIM149
  Код:
  149WORD
  $1.17 - важи само за нови .com домени
  Код:
  MMA99
  Код:
  99WORD
   
  На MindHunter му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bj_man

  Bj_man Нов член

  Зачленет:
  28 Февруари 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Здраво друштво ми треба Хост и домеин .. Мн се напнав со овие ефтиниве што се рекламираат по 2-3$ или од после ти бара 100$ или не ти ја прима картичката и слични други фрки ...
  значи нема добро и ефтино ..
  Дајте предлози ..
  и некои со попус дека за 3-4 веб-страни ми треба ...
  очекувам на вашите предлози ...
  Поздрав..
   
 12. dreamer

  dreamer Активен член

  Зачленет:
  3 Мај 2012
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  94
  Професија:
  3D Modeling
  Кој бара отпосле по 100$????
   
 13. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Godaddy имат добри хостинзи... Јас користам Deluxe и сум презадоволен од нив. Плаќам околу 50$-60$ годишно.
   
 14. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  http://www.tmdhosting.com/unlimited-hosting-package-details.html

  Околу 70 долари на годишно ниво - бесплатен домен се додека ги користиш услугите. Одлична техничка поддршка. Моментално работам во оваа компанија и можам да ти гарантирам дека нема да имаш никакви проблеми.
   
 15. posteryu

  posteryu Член

  Зачленет:
  21 Јули 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  2
  gd5629x
  --- Надополнето, 14 Јуни 2015, Дата на објавување: 14 Јуни 2015 ---
  fbdome25
  --- Надополнето, 14 Јуни 2015 ---
  gd5514ax
   
 16. Bj_man

  Bj_man Нов член

  Зачленет:
  28 Февруари 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  влегувам на odaddy ставам код од Honey све топ се активира кодот и цената рипа одма поскапо иди :D пишете шо е работава ако имал некој таков проблем ..
   
 17. Chuck Norris

  Chuck Norris Активен член

  Зачленет:
  28 Декември 2011
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  33
  Види на колку години ти е наместен за регистрација :D
   
 18. Bj_man

  Bj_man Нов член

  Зачленет:
  28 Февруари 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  за 3 долари можеш да го земеш само на 1 година иначе е поскап ... o_O
   
 19. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,033
  Допаѓања:
  865
  $0.99 .com домени.
  Код:
  GDD99COM1
  
  Код:
  goflin77
   
  На stefan_v, Conan и Ace им се допаѓа ова.

Сподели: