• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

GoDaddy промо кодови

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
Кога одеш на Checkout имаш опција да ставеш купон код. Таму стави го и ке ти се намале цената.


21QQhat.png
 

MindHunter

Активен член
Зачленет/а
14 декември 2013
Мислења
145
Реакции
28

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
cjcrmn3cp - 84% Off .COM Domains + $1 Private Registration, Only $4.00

Денеска земав .ком за цена од 3,18$, промоцијата трае до крајот на месецов.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
$1.67 домен
Код:
JIM149
Код:
149WORD

$1.17 - важи само за нови .com домени
Код:
MMA99
Код:
99WORD
 

Bj_man

Нов член
Зачленет/а
28 февруари 2015
Мислења
8
Реакции
0
Здраво друштво ми треба Хост и домеин .. Мн се напнав со овие ефтиниве што се рекламираат по 2-3$ или од после ти бара 100$ или не ти ја прима картичката и слични други фрки ...
значи нема добро и ефтино ..
Дајте предлози ..
и некои со попус дека за 3-4 веб-страни ми треба ...
очекувам на вашите предлози ...
Поздрав..
 

dreamer

Активен член
Зачленет/а
3 мај 2012
Мислења
291
Реакции
93
Здраво друштво ми треба Хост и домеин .. Мн се напнав со овие ефтиниве што се рекламираат по 2-3$ или од после ти бара 100$ или не ти ја прима картичката и слични други фрки ...
значи нема добро и ефтино ..
Дајте предлози ..
и некои со попус дека за 3-4 веб-страни ми треба ...
очекувам на вашите предлози ...
Поздрав..
Кој бара отпосле по 100$????
 

Ilishev

VIP
Зачленет/а
11 јули 2013
Мислења
393
Реакции
237
Godaddy имат добри хостинзи... Јас користам Deluxe и сум презадоволен од нив. Плаќам околу 50$-60$ годишно.
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
http://www.tmdhosting.com/unlimited-hosting-package-details.html

Околу 70 долари на годишно ниво - бесплатен домен се додека ги користиш услугите. Одлична техничка поддршка. Моментално работам во оваа компанија и можам да ти гарантирам дека нема да имаш никакви проблеми.
 

posteryu

Член
Зачленет/а
21 јули 2012
Мислења
7
Реакции
2
gd5629x[DOUBLEPOST=1434312423,1434312351][/DOUBLEPOST]fbdome25[DOUBLEPOST=1434312529][/DOUBLEPOST]gd5514ax
 

Bj_man

Нов член
Зачленет/а
28 февруари 2015
Мислења
8
Реакции
0
влегувам на odaddy ставам код од Honey све топ се активира кодот и цената рипа одма поскапо иди :D пишете шо е работава ако имал некој таков проблем ..
 

Chuck Norris

Активен член
Зачленет/а
28 декември 2011
Мислења
250
Реакции
33
Веб-страница
google.com
Види на колку години ти е наместен за регистрација :D
 

Bj_man

Нов член
Зачленет/а
28 февруари 2015
Мислења
8
Реакции
0
за 3 долари можеш да го земеш само на 1 година иначе е поскап ... o_O
 
На врв Дно