Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Giveaway - Поклонувам 10 Google AdWords Ваучери

Дискусија во форумот 'Google Adwords' започната од stefan_v, 9 Август 2012.

 1. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Бидејќи неможам да искористам добар дел на ваучери, ги поклонувам. Ми остануваат 10 за давање. Треба да се искористат за најмногу 3-4 дена. Што порано тоа поубаво.
  За да добиете пишете ми приватна порака.
  Ќе бидете услужени со кој попрво пиша - тој добива.
  П.С. Со здравје да си ги користите и паметно да ги употребите. :)
  П.П.С Да се квалификувате за оваа награда - треба ова мислење да го "лајкнете", односно да стиснете Ми се допаѓа, и секако да пратите пп. :D
  П.П.П.С. Неможе да користитите CPA одма ќе ве суспендираат, а и сите понатамошни сметки ќе ви отидат.
   
  На FilipD, POWER, besy и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Еден купон отиде. :)
   
 3. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Уште еден. :)
   
 4. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  4 до сега. :)
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,033
  Допаѓања:
  865
  +1 за giveaway-от! Ова ќе им користи за тие кои имаат веб страни.
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 6. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  Фала Аце. :)
   
 7. stefan_v

  stefan_v Ninja

  Зачленет:
  26 Ноември 2011
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  313
  Професија:
  Programmer / Internet Marketer
  7 до сега. :)
   

Сподели: