Giveaway - Поклонувам 10 Google AdWords Ваучери

stefan_v

Ninja
Зачленет/а
26 ноември 2011
Мислења
828
Реакции
307
Веб-страница
macedonius.com
Бидејќи неможам да искористам добар дел на ваучери, ги поклонувам. Ми остануваат 10 за давање. Треба да се искористат за најмногу 3-4 дена. Што порано тоа поубаво.
За да добиете пишете ми приватна порака.
Ќе бидете услужени со кој попрво пиша - тој добива.
П.С. Со здравје да си ги користите и паметно да ги употребите. :)
П.П.С Да се квалификувате за оваа награда - треба ова мислење да го "лајкнете", односно да стиснете Ми се допаѓа, и секако да пратите пп. :D
П.П.П.С. Неможе да користитите CPA одма ќе ве суспендираат, а и сите понатамошни сметки ќе ви отидат.
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
+1 за giveaway-от! Ова ќе им користи за тие кои имаат веб страни.
 
На врв Дно