Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Joomla Gavick темплејти

Дискусија во форумот 'Теми и Темплејти' започната од Аце, 1 Јули 2013.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Неколку Joomla темплејти од Gavick.
  [​IMG]
  Демото е тука:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Линк до фолдерот со теми е подолу можете да ги симнете сите со селектирање на сите теми:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  На Dimemk и talevskiboss им се допаѓа ова.

Сподели: