Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Funky Coworking Во Фитр

Дискусија во форумот 'ИБиз WebStart дискусија' започната од dorco, 19 Октомври 2017.

 1. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  Neznam kolku freelancer-i ima na forumov sto rabotat od doma, taka da na koj mu e dosadno utre (petok) i saka da se druzi i zapoznae so zaednicata moze slobodno da pomine od 10-5
  https://www.facebook.com/events/240657289798352/?ti=cl

  Imame i kanal na slack kade sto se spodeluvaat poveke informacii za funky coworking. Ping me for invite.
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: