Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Фриленсер работник

Дискусија во форумот 'Joint Ventures' започната од bagata, 21 Септември 2013.

 1. bagata

  bagata Нов член

  Зачленет:
  16 Јануари 2012
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  5
  Доколку на некој му е потребен фриленсер работник за работа по 2-3-4 саата дневно, за било какви обични работи може слободно да ме исконтактира, дата ентри,коментирања,офис работи и било што друго со основни познавања па и малку понапредни можам да го извршувам, ако имате нешто исконтактирајте ме по ПП.

  Поздрав
   
  На dreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  а зошто баш тебе би те одбрале? што те прави тебе посебен?
   
  На Artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Artweb

  Artweb Член

  Зачленет:
  12 Февруари 2013
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  18
  Добро прашање. ;)
  --- Надополнето, 24 Септември 2013, Дата на објавување: 24 Септември 2013 ---
  За лупење пиперки за ајвар? :)
   
 4. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  јас би го одбрал ако има добри другарки
   
  На Ilishev, kon, FilipD и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  може, баш добра причина : )
  --- Надополнето, 24 Септември 2013, Дата на објавување: 24 Септември 2013 ---
  по колку пиперки на минута лупи? и со каква конверзија работи?
   
 6. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  И комшики се прифаќат :p
   
 7. dorco

  dorco Активен член

  Зачленет:
  26 Јануари 2013
  Мислења:
  361
  Допаѓања:
  118
  комшики само ако праат добро кафе
   

Сподели: