Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Freelancer.com - 2016

Дискусија во форумот 'Freelancer' започната од MindHunter, 10 Мај 2016.

 1. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Ајде да видиме кој работи на Freelancer.com
  Немав влезено од многу од дамна а и Усерот повеќе не ми работи или сум заборавил пасс.
  При регистрирање ми бара број на Купон, ако има некој корист од тоа како реферал нека ми прати да се регистрирам преку него.

  И сега гледам во новава 2016 некој измени дали така беше или незнам ама иста копија на Фиверр:
  https://www.freelancer.com/services/

  Услуги за 5 долари скоро идентично како на Фиверр, со +5 за екстра, дури и многу исти понуди.

  Кој е активен нека ни даде повеќе инфо како функционира странава на кој принцип, како вади пари дали може со Пајонир..?
   

Сподели: