• После 10 години постоење, дојде моментот кога треба да се збогуваме! ИБиз ќе згасне на 1ви ноември 2021.

freelance веб дизајнери

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
ми требаат веб дизајнери за работа на проекти. заинтересираните нека пишат тука или по пп.
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Што од прилика ке работат и колку ке бидат платени ?
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
фотошоп+хтмл+цсс. Цената зависи од буџетот на проектот.
 

Antonio

Активен член
Зачленет/а
3 септември 2012
Мислења
62
Реакции
15
хтмл и цсс знам ама фотошоп не многу ама го знам донегдека
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
ми требаат луге со одлично познавање
 

kon

Истакнат член
Зачленет/а
12 ноември 2011
Мислења
1,195
Реакции
304
Веб-страница
darkoefremov.com
Добро... јас ги знам сите тие... фотошоп, цсс3, хтмл5 и вордпрес.
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
прати ми портфолио по пп
 

NickyyOH

Нов член
Зачленет/а
18 јануари 2013
Мислења
30
Реакции
7
Веб-страница
www.brdaroski.com
Јас имам познавање од хтмл, цсс, вордпрес, јоомла до некаде, фотошоп, илустратор нешто..
 

theAngel

Нов член
Зачленет/а
15 февруари 2013
Мислења
5
Реакции
0
немам некое релевантно портфолио, но имам позанвање од наведените работи...ако сакаш контактирај ме
 

dorco

Активен член
Зачленет/а
26 јануари 2013
Мислења
361
Реакции
118
ми треба човек со искуство. ако имаш изработено барем еден сајт можеш да го приложиш
 

DarkoG

Член
Зачленет/а
4 ноември 2012
Мислења
18
Реакции
1
Јас сум заинтересиран.
 
На врв Дно