Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Fnatic дава бесплатни маици, дуксери, капи

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од BigBull, 20 Ноември 2015.

 1. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
  Познатиот CS:GO тим Fnatic дава бесплатни маици, капи, дуксери, лаптопи. Некои од продуктите се веќе истрошени, но сеуште има нешто останато.
  Регистрирајте се овде преку мој реферал ако сакате
  https://fnaticgear.com/r/2ea58a741c
  и исто вие добивате поени преку реферал. Има останато уште нешто, па да зграпчеме нешто.
   

Сподели: