Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Фејзбук хак скрипта

Дискусија во форумот 'Скрипти' започната од Bontino, 8 Април 2014.

 1. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Продавам фејзбук хак скрипта за хакирајне акаунти. Корисна е за ППД И ЦПА! Заинтересираните контактирајтетеме ПП
   
 2. conArtist

  conArtist Член

  Зачленет:
  1 Февруари 2014
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  37
  Еве, јас сум заинтересиран, но ме интересира зошто би ја купил баш твојата? Во што е поразлична твојата што ја продаваш од оние бесплатните што ги има на нет на секој чекор?
   
 3. Nakolce

  Nakolce Активен член

  Зачленет:
  1 Ноември 2011
  Мислења:
  510
  Допаѓања:
  84
  Професија:
  Електротехничар
  100% работи?
  Ако е фејк.. може да направам колку сакам... И моментално правам и промовирам такви :D
  Сепак сеуште има народ што се лаже по ова.
   
 4. elfo

  elfo Нов член

  Зачленет:
  5 Декември 2014
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  neveruvam na takvi raborti :p
   

Сподели: