Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Фејсбук Забавни Апликации

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Vexovich, 24 Јули 2012.

 1. Vexovich

  Vexovich Нов член

  Зачленет:
  22 Јули 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете да правите Забавни Апликации за фејсбук?
   
 2. makedon4e

  makedon4e Член

  Зачленет:
  21 Ноември 2011
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  2
  Што подразбираш под фејсбук забавни апликации?
   
 3. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  ни јас неможам да те сватам, мислеш на оние што ќе бидеш коа ке пораснеш колку деца блабла
   
 4. Vexovich

  Vexovich Нов член

  Зачленет:
  22 Јули 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  да на такви мислам!
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Не... и не ме итнересуват такви ... ствари... само губење време на тие зависниците од фејсбук ...
   

Сподели: