Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook Targeting [НОВО]

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од talevskiboss, 30 Август 2012.

 1. talevskiboss

  talevskiboss Активен член

  Зачленет:
  31 Јули 2012
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  172
  Денес го заприметив па решив да го споделам со вас,на останатите(понови) страни ова го нема,така да кај и да е ќе се имплементира и на поновите.Што мислите дали оваа опција е добра и како ќе ја искористите?​
  [​IMG]
   

Сподели: