Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook реклама

Дискусија во форумот 'Платено огласување' започната од sena97, 2 Февруари 2016.

 1. sena97

  sena97 Нов член

  Зачленет:
  30 Јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Здраво сакам да прашам нешто , сакам да промовирам фејзбук страна , ама сакам да ставам фанови само да ми дојдат од US ако некој се повеќе разбира сакам да дојдам до повише информации колку лајкови би добил за 50е , дали е ефикасно да ја рекламирам дали ке ми се исплати ...
  :)
   
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  Како редовен и повеќе месечен корисник на оваа опција, не не се исплати овај период, поготово не за US бидејќи добив многу малце кликови на понудите што ги нудев преку Click Bank. Доколку рекламите ти се за македонски пазар и имаш продавница со примамливи цени се исплати но не толку колку што изгледа на 1000 гледачи имаш 0 до 10 купувачи.
   
 3. sena97

  sena97 Нов член

  Зачленет:
  30 Јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Во ред благодарам ;)
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Како може и каде може да најдам фејсбук ваучер или купон?
   
 5. bradata

  bradata Нов член

  Зачленет:
  1 Декември 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  По ова шо го прочитав погоре значи Facebook како начин на промција не се исплати премногу
   
  На volgawar100 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: