Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook покрена тужба против спамер

Дискусија во форумот 'Кафе Муабет' започната од aleksandar4o, 22 Ноември 2013.

 1. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Овај сигурно ја претерал...
  Извор
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Мислење?
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  Мислење? - направил многу пари....
   
 3. aleksandar4o

  aleksandar4o Активен член

  Зачленет:
  7 Февруари 2012
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  187
  Да се разбира тоа дека направи ама затоа сеа.... А и овај нешто така слично па затоа го крка
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 4. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Ова веќе е надвор од контрола. И ФБ не е тоа што беше :)
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  Фб да не беше ногу работи немаше да бидат :D
   

Сподели: