Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook - Наша Соработка

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Vexovich, 23 Јули 2012.

 1. Vexovich

  Vexovich Нов член

  Зачленет:
  22 Јули 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Епа вака да се собереме 10-15 луѓе шо имаме +10 Фејсбук прифили..Ќе можеме да ги користиме за коментари..За Наградни игри итн.. Кој сака нека се приклуче тука :http://www.facebook.com/groups/454248527933528/
   
 2. MakedonecPC

  MakedonecPC Нов член

  Зачленет:
  19 Јуни 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  И кој ќе ја добие наградата??:wtf:
   
 3. POWER

  POWER Активен член

  Зачленет:
  31 Декември 2011
  Мислења:
  438
  Допаѓања:
  48
  Професија:
  Web developer
  Изгледа не свати добро, си има наградна игра, ти си се регистрираш и си ги користеш акаунтите за коментари/лајкови или било што. А не дека заедно ќе играте сите за наградната игра.
   

Сподели: