Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook ми го блокира веб линкот

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од jovanowski, 5 Декември 2017.

 1. jovanowski

  jovanowski Нов член

  Зачленет:
  5 Декември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Професија:
  web designer
  и сега?
   
  Последен пат изменето од модератор: 6 Декември 2017
 2. Zerosec

  Zerosec Член

  Зачленет:
  3 Февруари 2015
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  20
  Професија:
  CEO
  И сега то е.
   
  На Мане му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Оди на следниов линк: https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/ впиши го доменот и притисни на Debug копчето.
  Ако добиеш црвена порака тоа значи дека доменот ти е ставен на црна листа и истиот не може да се користи на фејсбук.
  Притисни на let us know и можеш да им пишеш на Facebook па ако некој разгледа и види дека е грешка може да го врати. Шансите се мали ама пробај.
  [​IMG]
   
  На BEST му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: