Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook massive growth strategy course

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од Аце, 11 Јануари 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Сигурно ја имате сретнато групата на facebook именувана како Facebook Page Massive Growth Strategies доколку сеуште не сте член мој совет е да се приклучите. Се работи за курс од Rachel Miller и сметам дека овој курс вреди секој да го погледне. Не е голем има околу 20+ видеа кои не се долги.
  Во архивата го имате целосниот курс + 2 мини курсеви + неколку кратки видеа во врска со фејсбук и друго.
  moolah
  Страните до курсот:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Линкот за симнување:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Архивата е скоро 6гб поради квалитетот на видеата.
   
  Последно изменето: 4 Април 2018
  На Donez, dreamer, Conan и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. alderson

  alderson Нов член

  Зачленет:
  20 Јануари 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Професија:
  Front-End Developer
  Фала ти.
   
 3. el matadoor

  el matadoor Нов член

  Зачленет:
  24 Февруари 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  thanks for the greate share
   
 4. AlexTaurus

  AlexTaurus Нов член

  Зачленет:
  5 Август 2018
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  За линковите погоре ми пишува вака

  You do not have permission to see this link.

  Нов сум тука, и не успеав да откријам за што се работи.
  Може ли да ми кажете дали линковите не се веќе достапни или за друго се работи?
   
 5. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Здраво Alex,
  Потребно е да имаш 5 постови минимум за да ги гледаш линковите. Учествувај во дискусии за да го надминеш овој лимит...
  Повели линкот:
  https://mega.nz/#!BN9gnDoC!C0CQ61JSiAzhsuOnKAr-rqLXdEOUhRWNDnux5RRT7QY
   
  На AlexTaurus му/ѝ се допаѓа ова.
 6. AlexTaurus

  AlexTaurus Нов член

  Зачленет:
  5 Август 2018
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Ете, не го видов тој услов.
  Стварно фер.
  Ќе се потрудам да придонесам ;)
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: