Facebook massive growth strategy course

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Сигурно ја имате сретнато групата на facebook именувана како Facebook Page Massive Growth Strategies доколку сеуште не сте член мој совет е да се приклучите. Се работи за курс од Rachel Miller и сметам дека овој курс вреди секој да го погледне. Не е голем има околу 20+ видеа кои не се долги.
Во архивата го имате целосниот курс + 2 мини курсеви + неколку кратки видеа во врска со фејсбук и друго.
moolah.jpg

Страните до курсот:
Код:
https://www.moolahmarketing.com/

Линкот за симнување:
Код:
https://mega.nz/#!BN9gnDoC!C0CQ61JSiAzhsuOnKAr-rqLXdEOUhRWNDnux5RRT7QY
Архивата е скоро 6гб поради квалитетот на видеата.
 
Последна промена:

AlexTaurus

Нов член
Зачленет/а
5 август 2018
Мислења
7
Реакции
1
За линковите погоре ми пишува вака

You do not have permission to see this link.

Нов сум тука, и не успеав да откријам за што се работи.
Може ли да ми кажете дали линковите не се веќе достапни или за друго се работи?
 

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
За линковите погоре ми пишува вака

You do not have permission to see this link.

Нов сум тука, и не успеав да откријам за што се работи.
Може ли да ми кажете дали линковите не се веќе достапни или за друго се работи?

Здраво Alex,
Потребно е да имаш 5 постови минимум за да ги гледаш линковите. Учествувај во дискусии за да го надминеш овој лимит...
Повели линкот:
https://mega.nz/#!BN9gnDoC!C0CQ61JSiAzhsuOnKAr-rqLXdEOUhRWNDnux5RRT7QY
 

AlexTaurus

Нов член
Зачленет/а
5 август 2018
Мислења
7
Реакции
1
Ете, не го видов тој услов.
Стварно фер.
Ќе се потрудам да придонесам ;)
 
На врв Дно