Facebook fan page likes - 2017

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Аце, 20 Март 2017.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Продавам фејсбук лајкови. Истите се 100% реални.
  Лајковите се од:
  [​IMG] , [​IMG] и [​IMG].
  Еве неколку фан страни од клиенти што скоро им доставив лајкови:
  1. Insight
  [​IMG]

  2. Insight
  [​IMG]

  3. Insight
  [​IMG]
  Заинтересирани може да ме контактираат по ПП.
  Често Поставувани Прашања:
  1. Кои се начините на плаќање?
  - PayPal или Payoneer*.
  2. Која е цената на еден лајк?
  - Цената по лајк моментално е: 0.06$
  3. Кој е минимумот на лајкови што може да се купат?
  - 1.000 лајкови.
  4. Кој е процесот на нарачка?
  - Прво ме контактирате каде што воедно ќе пишете колку лајкови сакате. Потоа ќе добиете повратна порака со повеќе податоци во врска со плаќањето. По вашето плаќање ќе добиете уште една порака дека креирана е кампања и вашата фан страна ќе почне да добива лајкови.
  5. За колку време би добил 1.000 лајкови?
  - Во зависност од фан страната и нејзината активност лајковите може да бидат доставени за околу 1 недела.
  6. Дали лајковите би се намалиле?
  - Лајковите нема да се намалат, до сега не се десил таков случај. Сега се зависи од вас што ќе постирате и на тој начин да ги “избркате“ фановите.
  7. Дали има refund?
  - Доколку лајковите неможе да се достават, ќе ги добиете парите назад. До сега не се десило но да ја ставиме и оваа точка во делот прашања.
  *За начинот на плаќање на Payoneer провизијата од трансакцијата ја плаќате вие.
   
  Последно изменето: 20 Март 2017
  На Professor и AleksandarJ им се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,856
  Допаѓања:
  743
  Првите 3 нарачки добиваат попуст од 0.05$ по лајк.
   

Сподели: