Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook барам некој што има фан страна

Дискусија во форумот 'Социјални Мрежи' започната од Мане, 30 Јануари 2016.

 1. Мане

  Мане Член

  Зачленет:
  6 Февруари 2014
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  18
  Ми треба некој што има фан страна со повеке лајкови и да е активка да има лајкови коментари на постовите ми треба да споделе едно видео
  Ако има некој и ако сака некој нека ме контактира да се договориме ;)
   
 2. sena97

  sena97 Нов член

  Зачленет:
  30 Јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ти пишав порака види ;)
   
 3. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Провери инбокс.
   

Сподели: