Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Facebook Акаунти од МК

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Infamous, 17 Февруари 2014.

 1. Infamous

  Infamous Член

  Зачленет:
  8 Јули 2013
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  31
  Ми требаат Facebook Акаунти, креирани од македонска IP, не е важно дали имаат пријатели или немаат, дали имаат слика или не, дали се нови или стари.

  Колку имате, сите ќе ги купам - ако се договориме за цена, ми требаат вкупно 1000.
  Спремен сум да платам повеќе за акаунти со пријатели и со слика на профил. Ќе оставам вас да ми дадете понуди, нема да се ценкам, ако ми се допаднат понудите ќе ги земам.
   
 2. MindHunter

  MindHunter Активен член

  Зачленет:
  14 Декември 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  28
  Колку плаќаш од Акаунт пиши ми ПП.
  Сите ќе бидат нови креирани со различна IP од Македонија, дали ти требат и пристап до усер и лозинка на е-маилот или само ФБ?

  Доколку понудата е разумна прифаќам.
   
 3. bazhee

  bazhee Активен член

  Зачленет:
  11 Ноември 2013
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  31
  Колку одприлика од акаунт!? Имам 1 со 1к пријатели, профилна и име. :D
   

Сподели: