Facebook ми го блокира веб линкот

jovanowski

Нов член
Зачленет/а
5 декември 2017
Мислења
1
Реакции
0
и сега?
 
Изменето од модератор:

Аце

Ordinary guy.
Зачленет/а
9 септември 2011
Мислења
2,036
Реакции
856
Веб-страница
ibiz.mk
Оди на следниов линк: https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/ впиши го доменот и притисни на Debug копчето.
Ако добиеш црвена порака тоа значи дека доменот ти е ставен на црна листа и истиот не може да се користи на фејсбук.
Притисни на let us know и можеш да им пишеш на Facebook па ако некој разгледа и види дека е грешка може да го врати. Шансите се мали ама пробај.
 
  • Like
Реакции: BEST
На врв Дно