Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Giveaway E-mail од facebook фан страна или група

Дискусија во форумот 'Freebies/Giveaways' започната од Аце, 5 Октомври 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,960
  Допаѓања:
  805
  Тестирам една скрипта и воедно сакам да помогнам на некој на кој што сака да собере niche мејлови. Се што треба да направите е да ми пишете ПП или тука во темава со листа на: Фан страни или Јавни (отворени) групи на фејсбук и ќе се обидам да ви испратам листа на мејлови од истите вклучувајќи Име и Презиме, Пол, Локација (град).

  Мејловите кои ќе ги добиете се оние вистинските со кои корисникот се најавува, не оние кои фејсбук ги нуди @facebook.com.
   
  На Jovan и tool им се допаѓа ова.
 2. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  1,960
  Допаѓања:
  805
  Update: Толку за сега, тие што им пратив мејлови доколку ги искористат би било добро да вратат со некој мал фидбек во врска со мејловите.
   

Сподели: