Domain Authority

LaFea

Член
Зачленет/а
3 ноември 2013
Мислења
89
Реакции
35
Можеби не е најважен рангирачки фактор, но сепак има голема улога. Само добра и обемна содржина, без линкови, не е доволно а од друга страна и купувањето линкови веќе не е тоа што беше. Може ли некој да ми помогне, од негово искуство, како е нјдобро и најбезбедно да се зголеми Domain Authority?
 

Goranski

Истакнат член
Зачленет/а
2 април 2013
Мислења
961
Реакции
635
GsuuC8o.jpg


најбитно е да бидеш трпелива и да поставуваш добар нов контент регуларно.
 
  • Like
Реакции: kiko

FilipD

Активен член
Зачленет/а
4 мај 2013
Мислења
220
Реакции
77
Кај мене на нечепната страна минатата недела ми се намали за 3... Wtf?
 
На врв Дно