Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Domain Authority

Дискусија во форумот 'SEO' започната од LaFea, 10 Ноември 2014.

 1. LaFea

  LaFea Член

  Зачленет:
  3 Ноември 2013
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  37
  Можеби не е најважен рангирачки фактор, но сепак има голема улога. Само добра и обемна содржина, без линкови, не е доволно а од друга страна и купувањето линкови веќе не е тоа што беше. Може ли некој да ми помогне, од негово искуство, како е нјдобро и најбезбедно да се зголеми Domain Authority?
   
 2. Goranski

  Goranski Истакнат член

  Зачленет:
  2 Април 2013
  Мислења:
  961
  Допаѓања:
  652
  [​IMG]

  најбитно е да бидеш трпелива и да поставуваш добар нов контент регуларно.
   
  На kiko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FilipD

  FilipD Активен член

  Зачленет:
  4 Мај 2013
  Мислења:
  220
  Допаѓања:
  78
  Кај мене на нечепната страна минатата недела ми се намали за 3... Wtf?
   

Сподели: