Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Dofollow profile линкови

Дискусија во форумот 'Градење линкови' започната од Аце, 8 Декември 2018.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,020
  Допаѓања:
  848
  На овие 3 страни може да ставите линк кој не е no-follow.

  1. https://www.artfire.com
  Код:
  DA/PA
  79.00  58.00
  Слика каде треба да стои вашиот линк: https://i.imgur.com/e0dym9i.png

  2. https://www.skillshare.com/
  Код:
  DA/PA
  75.00  35.00
  Слика каде треба да стои вашиот линк: https://i.imgur.com/1lxSHUy.png кога ќе отидете во профилот имате под вашето име “Add a headline“ кликнете на тоа и ќе ви се појават полиња...

  3. https://www.dandyid.org
  Код:
  DA/PA
  60.00  45.00
  Слика каде треба да стои вашиот линк: https://i.imgur.com/eiHMfLC.png треба да го верификувате профилот со мејлот. Потоа во My Profile додајте го доле вашиот линк, може и повеќе да додадете.
   
  На Donez и Conan им се допаѓа ова.
 2. Ace

  Ace VIP

  Зачленет:
  11 Март 2014
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  14
  Ги искористив па ќе видиме дали ќе има некое поместување :)
   
  На Аце му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: