Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Depesh mandalia- the ultimate cbo cookbook

Дискусија во форумот 'Е-книги и туторијали' започната од Аце, 10 Ноември 2019.

 1. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  [​IMG]

  PDF книга од Depesh Mandalia која ќе ви даде добри совети доколку користите Facebook ADS за креирање на кампањи. Книгата може да ја читате и директно од линкот со кликање на сликичката.

  Линк:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Линк за симнување:
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
  Клуч кој ќе ви биде потребен пред да симнете:
  Код:
  F58QdHlxR3D2-hGK1FO4ub7fY2ds478r4Ey78w2T82Y
   
  На reedhawk и mindvision им се допаѓа ова.

Сподели: