Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Дали знаете кои фб страници рекламираат портали?

Дискусија во форумот 'Facebook' започната од Marina, 17 Јули 2012.

 1. Marina

  Marina Нов член

  Зачленет:
  13 Јули 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете кои фб страници рекламираат портали?
   
 2. besy

  besy Истакнат член

  Зачленет:
  7 Јануари 2012
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  121
  Фан страници (кои имаат повеќе фанови) и за пари рекламираат портали или пак се разменуваат со реклами односно порталот ја рекламира фан страната, а фан страната порталот.
   
 3. BigBull

  BigBull Активен член

  Зачленет:
  1 Март 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  68
  Професија:
  Газда
 4. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866
  Имаме 2-3 члена на форумов кои имаат фан страни и кои продаваат статуси на одредени веб страни. Се надевам дека ќе ја видат темава и ќе ти пишат.
   
 5. Marina

  Marina Нов член

  Зачленет:
  13 Јули 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Аце да знаеш кои се тие страници?
   
 6. Аце

  Аце Ordinary guy.

  Зачленет:
  9 Септември 2011
  Мислења:
  2,035
  Допаѓања:
  866

Сподели: