Прелистувањето на ИБиз како нерегистриран корисник е ограничено на неколку форуми.
Избегнете го ова ограничување со бесплатна регистрација..

Дали имате ваши веб страни?

Дискусија во форумот 'Веб страни' започната од legora, 29 Февруари 2012.

 1. wiksy

  wiksy Нов член

  Зачленет:
  12 Мај 2013
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  мојата веб страна e informativen portal, seuste ne e kompletno sredena, no ke bide do krajot na mesecot :D :D
  HTML:
  http://www.krik24.com
   
 2. TheHarrabed

  TheHarrabed Нов член

  Зачленет:
  30 Март 2013
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  5
  Среди си го фејсбук лајкбоксот многу ти е долг и дава поинакво чуство.
  И да сум на твое место ќе направам барем малку добро место за рекмамирање.
   
 3. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^ Член

  Зачленет:
  8 Септември 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  13
  Сите сте се изрекламирале :D Ај и јас да ставам нешто мое што моментално поседувам.

  www.amanbe.mk - 2 години полни во Март :)
  www.best-moviez.ws - Ова ми е врвот, со него имам доста заработено (иако периодов слабо, од ко го снема MegaUpload)... 6-ти роденден овој месец, се надевам ќе живее вечно.
   
  На BEST и Ilishev им се допаѓа ова.
 4. Bontino

  Bontino Член

  Зачленет:
  9 Јануари 2013
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Мој веб сајт е овај за флеш игри :)
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
 5. kon

  kon Истакнат член

  Зачленет:
  12 Ноември 2011
  Мислења:
  1,195
  Допаѓања:
  320
  Професија:
  Графички Дизајнер
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ilishev

  Ilishev VIP

  Зачленет:
  11 Јули 2013
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  238
  Професија:
  SEO Consultant
  Лоши игри поставуваш пријателе :) 90% од игрите бараат "Adobe Shockwave Player". Од искуство ти кажувам подобро да ставаш обични Flash игри :)
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bybogames

  bybogames Член

  Зачленет:
  30 Септември 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  21
  Код:
  Мора да бидете регистриран за да го погледнете линкот.
   
  
  веб страна за SEXY Wallpapers
   
 8. elena

  elena Нов член

  Зачленет:
  13 Март 2016
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  4
  Малку касно ама и јас да си ја пишам мојата страна
  www.remontmarket.mk
  Може не е за пригодна на форумов, ама добро ќе ми дојдат коментари и мислења.
  Нема вака во македонија, се надевам ќе ви се допадне. :)
   
  На BEST, posteryu и Ilishev им се допаѓа ова.
 9. didkap84

  didkap84 Нов член

  Зачленет:
  22 Септември 2014
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0

Сподели: